| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am uitat parola de la yahoo si am si adresa de facebbook legata de acea adresa ese vreo problema daca imi fac alta adresa de yahoo? Trebuie sa inchid adresa de Facebook pentru ca eu imi fac alta? Am cateva adrese baga-te in adresa dar nu stiu cum sa rezolv problema.Nu tin minte nicio intrebare si raspuns pe care ti-l da acolo si nici adresa alternativa cu parola... Fuda!

Răspuns Câştigător
| AnonimDool a răspuns:

Nu..si eu mia`m uitat`o si nu am nici`o problema. dar poti sa ti`o schimbi... dai pe sageata acea de la fb. si apoi dai la setarile contului si acolo scrie id tau dai editeaza si iti bagi uh un id nou:d funda?

1 răspuns:
| justadream90 a răspuns:

Pai singurul dezavantaj este ca nu mai primesti e-mailuri cu comentarii cerre de prietenie(asta daca ai pus la setari sa primesti), etc..si daca cineva iti vrea id-ul sau e-mailul il poate lua, dar nu te gaseste acolo. oricum daca iti stii parola de facesbook poti modicia adresa de e-mail de la setari si primesti totul pe cea noua.