| AmaliaAmi a întrebat:

big grin, am jucat o data Metin 2 Hammer, dar acum nu stiu de unde il pot downloada.Ma puteti ajuta va rog frumosssss.Imi place foarte mult si nu mai este la fel de la indemana ca inainte.P.S:vreau sa fiti siguri ca este bun situl pe care mi-l dati.Dau Funditaaa si un Votuletbig grin a da si as vrea sa fie acolo sa ma pot sa imi fac stiti voi contulbig grin...

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Pe bara de sus rosie unde scrie download!
http://www.hammerm2.com/

| AmaliaAmi explică (pentru TizZu15):

Dar acolo imi apare sa downladez dar pe care servar cand dai pe downlad de la server1, 2? Care?