| ChiOooo a întrebat:

Daca cand sunt pe laptop si deschid metin2gx si imi spune ceva de 3D si ca nu poate suporta, ce trebuie sa pun la gamma si la restul?! Funda, primeste raspunsul complet!

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Instaleaza Direct X http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

2 răspunsuri:
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Ati sugerez sa ati cumperi un Directx3D asta e problema sigur, cauta pe net niste oferte.Succes in continuare. Fundawinking?

| cosmzx a răspuns:

Dai click dreapta desktop propierties click settings click advantced click troubleshoot si dai la hardware acceleration de la none la full