| Madut a întrebat:

vreau sa stiu ce program trebuie sa descarc pentru a vedea o filmare de la nunta mentionez ca filmarea este lunga si am laptop. Cd nu este original este o copie nu stiu daca are importanta ce vreau sa spun este ca in windows media player nu mi le primeste imi spune ca nu suporta filele iar in winamp la minute imi arata 00:00. ma poate ajuta cineva? Multumesc

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Eu cu VLC Media Player am vizionat o multime de filme HD fara nici o problema.

Succes happy

| ViatacuLouie a răspuns:

Vlc media player sau Kmp