| AlicEcila a întrebat:

Ce pot face daca se blocheaza tableta cand o pun la incarcat (e descarcata complet), o las aproximativ 2 ore, si dupa incerc sa o deschid, si se blocheaza. Ce pot face? Raspunsul care functioneaza primeste Fundita!

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Resofteaz-o la ultima versiune de firmware.

| ShiningMockingjay a răspuns:

Bagi din nou la incarcat si incerci sa o deblochezi. La mine functioneaza.

| AlicEcila explică (pentru ShiningMockingjay):

Am incercat si nu mergee

| ShiningMockingjay a răspuns:

Se blocheaza in sensul ca nu mai raspunde la butoane/comenzi? sau ca nu se mai deblocheaza ecranul?

| AlicEcila explică (pentru ShiningMockingjay):

Fiind descarcata complet, eu am incercat sa o deschid. iar cand se deschide, apare ceva cum ca se incarca (cum apare la orice telefon/tableta) ...si asa s-a blocat.

| ShiningMockingjay a răspuns (pentru AlicEcila):

Mai insista. Apasa si tine apasat pe butonul de pornire.

| AlicEcila explică (pentru ShiningMockingjay):

Off,nu merge...bine ca are garantie... laughing