| gabytz18 a întrebat:

BUNA TPU! Daca postez pe internet un clip si face un milion de vizualizari youtube ma recompenseaza cu ceva?

Răspuns Câştigător
| BiGaBi a răspuns:

Da...darb doar daca ai un continut original...atunci ori iti iei bani din reclame ori poti sa postezi saptamanal sau mai repede si devii partener youtube. FUNDA?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Desigur, daca cei de la YouTube considera ca ai un continut original si cautat de ceilalti, iti vor accepta contul in programul de afiliere si vei fi platit la vizualizari. (Reclame incluse prin AdSense)

| CupY a răspuns:

Sigur... că nu. Însă dacă reușești asemenea performanțe te pot contacta diverși oameni care te pot solicita să-i reprezinți sau să le faci și lor un clip etc.
Însă șanse ca la loto.