| TRT a întrebat:

Daca vreau sa fac un server de metin2... trebuie sa am viteza d internet mare sa in jucatorii ( ca la cs )?
FUNDOI!

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Pai da si sa ai memorie buna sa nu ai lag. daca nu sti sa faci te uiti pe youtube la tutoriale cum se fac server de metin si acolo iti da tot happy bafta si sa nu ai lag ca o sa aiba si server lag

| bLacKK55 a răspuns:

Viteza conteaza pentru ca daca nu ai viteza ori are lag serverul ori o sa iti mearga foarte rau internetul

| ExpertoTpu a răspuns:

RAM-ul sa il ai peste 3 GB, un calculator/laptop bun si timp. happy

| TRT explică:

Pfff... Mi-a venit ceva in inte... De ce sa ma chinui sa fac un server cand pot descarca unul gata facut si sa-l configurez dupa placul meu. dar nu gasesc nici unul. ajutor?>