| Aleksandru97 a întrebat:

Ca sa tii pornit un server de metin2 trebuie sa ai internet de mare viteza, sau doar InstantServer?
Eu am internet prin Vodafone si merge cam greu, asa ca decat sa ma chinui sa fac clientul, mai bine sa stiu daca merge sau nu.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Trebuie multa memorie RAM

1 răspuns:
| Aleksandru97 explică:

Deci nu conteaza netul? Eu am intre 50-100, maxim 150k/s viteza, dar vreau sa fac server cu hamachi, adica doar pentru vreo 5-10 oameni. Deci ar merge serverul doar cu 50k/s pentru atatia jucatori?