| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? care este comanda pentru a da unui jucator skilurile P in Metin2?
am un server de MT2 si vreau sa dau P la primii jucatorii dar nu stiu comanda...:O3 plz cine ma poate ajuta?

7 răspunsuri:
| Outspoken19 a răspuns:

/setsk este comanda. ce server? ca ma bag si eu

| NextTime a răspuns (pentru Outspoken19):

Uite linkul : http://hwangmetin2.tk/...dar eu vreau sa dau P la alti playeri nu mie? ma poti ajuta?;;)

| NextTime a răspuns (pentru Outspoken19):

Uite linkul aici : http://hwangmetin2.tk/...dar imi trebuie comanda pentru a da P la alti playeri ...ma poti ajuta?;;)

| Outspoken19 a răspuns:

Da te pot ajuta. dooar deschide serverulwinking

| Outspoken19 a răspuns:

Am experienta in GM. Daca esti interesat. stiu comenzile generale / comenzi caracteristici / comenzi item. tot!

| NextTime a răspuns (pentru Outspoken19):

Da.mi plz comandabatting eyelashes daca o stii

| NextTime a răspuns (pentru Outspoken19):

Plz daca stii comanda zi.o ...doar de ea am nevoiebatting eyelashes