| Soke_Vlad_1998 a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri populare unde sa fac PUB la server-ul meu de SAMP pe care joc are nevoie de playeri.

App o sa va las o descriere despre el.

HostName: Romania RolePlay GAME [RO-RPG.COM]
Address: 89.33.242.185:7777
Players: 35 / 141
Ping: 24
Mode: RO-RPG v2
Map: Los Santos

Serverul RO-RPG.com are un GM unic.

Pe acest server sunt disponibile urmatoarele factiuni:

1. Politia Romana

2.S.R.I

3.Armata Romana

4.S.M.U.R.D

5.LCN

6.Yakuza

7.Hitman RO-RPG.com

9.Camionangii

10.Grove Street

11.Ballas Gang.

12.Los Santos Vagos

13.Varrio Los Aztecas

Joburi:
-Detectiv
-Avocat
-Whore
-Vanzator de droguri
-Vanzatori de masini
-Mecanic
-Bodyguard
-Vanzator de arme
-Sofer de autobuz
-Ziarist
-Sofer de tir
-Fermier
-Gunoier
-Taximentrist

https://www.youtube....h? v=Dn_pst2M_0w

Detalii despre server:

-Pe server se gasesc masini personale.

-Avem arena de motociclete cu obstacole unde va puteti distra.

-Avem arena de masini,unde puteti face curse.

-Pe acest server veti gasi o echipa prietenoasa de admini,dispusa intotdeauna sa va ajute.
-Se organizeaza multe eventuri.

-Pe server exista chiar si un balon cu aer cald.

-Avem si un Mall unic,in el veti gasi un biz KFC Romania,o alimentara,arena masinilor, si o terasa mare.

-Pe server exista 10 NPC-uri dintre care trei sunt autobuze,care se plimba prin Los Santos.

-Se organizeaza waruri intre mafii/ganguri in fiecare zi.

-Primarul se alege o data la o luna prin vot,acesta va da salariile,organizeaza excursii, discutii cu jucatorii serverului etc.
-Se adauga masini noi, zilnic / saptamanal pentru a putea avea si playeri noi.

Va asteptam pe server-ul nostru de SA:MP pentru a ne distra cu toti.

3 răspunsuri:
| SpeedGonzales a răspuns:

Deja ai facut publicitate.O intrebare: este GF sau rpg?

| halogek a răspuns:

Salut, s-a deschis un nou server de SA:MP (San Andreas Multiplayer) modul jocului este stunt/freeroam/xtreeme. Adminul se ia pe orele jucate pe server cu, comanda simpla /buyadmin si vip-ul /buyvip.Restu vedeti pe server :p

HostName: SFX.Joinet.Ro - We Make The Difference!
Address: SFX.Joinet.Ro:7777
Players: 30 / 500
Ping: 11
Mode: Stunt|Freeroam|Xtreme
Map: Romania: COME HERE!