| Anndreass a întrebat:

dati-mi si mie un link de unde sa descarc counter strike 1.6 energy sa mearga pe windows 7 ca am bestial si final eu final numai merge apare o eroare file read failure bestial se misca in reloare. ala normal apare could not connect to server.cand ma conectez. si am auzit ca energy e tare... si vreau sa-l iau sa mearga pe windows 7 dau funda!

1 răspuns:
| Powerups a răspuns:

Ai jucat cu cod? Ai injurat? Te-ai folosit de vreun bug? Ai facut reclama? Ai facut ceva nepermis? Asta e! Ai luat picachu sau exterminate/destroy/hack. Scrie urmatoarele la ala bestial : rate 25000, fps_max 101, fps_modem 0.0, developer 0. Iar la ala normal cl_timeout 99999. FUNDA?