| Raduuuuuu a întrebat:

(Dau funda la cel mai rapid si corect raspuns) Joc SA:MP si ca sa fac un cont trebuie sa raspund la urmatoarele intrebari.Eu nu stiu foarte bine sa joc SA:MP si de aia va cer ajutorul vostru, poate sunt uni mai experimentati decat mine.Ca sa nu va mai tin de vorba va voi da intrebarile :

Daca esti inconjurat de 10 oameni dintr-un gang cu arme periculoase ce faci?

Dau /q sau crash.

Incerc sa fac pe Rambo si sa fug.

Fac roleplayul necesar si cooperez cu acestia.

Care dintre urmatoarele anunturi este corect?

/cad Il rog pe jucatorul cu ID 71 sa-si deblocheze PM-ul pentru a-l putea contacta

/ad Vand plante etnobotanice, 500$ 10 grame de Marijuana si altele la numarul afisat.

/cad Clubul Pig Pen din cartierul East Los Santos va asteapta cu bautura proaspata, concerte si multe alte surprize intre orele 20:00 si 01:00

Care este cea mai corecta modalitate de a obtine ajutorul unui admin in joc?

Folosesti /report sau /re.

Te duci la unul in joc si ii spui ce doresti de la el.

Ii dai PM.

Ce este mixing-ul?

Cand spui informatii OOC pe chatul IC.

Cand esti intrebat pe chatul OOC ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.

Cand esti intrebat pe /r(adio) ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.

Care dintre urmatoarele situatii este realizata incorect.

Dupa ce ai fost electrocutat de catre tazer-ul politistilor sa te ridici de la pamant si sa fugi

Sa faci pe cersetorul in fata garii unde este foarte multa lume

Sa scoti un Ak-47 din portbagajul masinii si sa-l vinzi

Care din variantele de mai jos este un exemplu bun pentru o reclama intr-o maniera RP?

Vand masina Clover an fabricatie 1998, pretul negociabil.

Vand jucari ((Arme))

Vand plante frumoase crescute in sera, cea mai bune calitate de marijuana, contact me!

In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?

San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership

BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department

San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station

Ce este ban-evading?

Atunci cand iei ban pe un cont si joci pe altul fara permisiunea unui admin principal.

Atunci cand folosesti programe speciale pentru a te debana singur.

Atunci cand este un admin spec pe tine, si iti dai /q inainte sa-ti dea ban.

Forma lunga a urmatoarelor acronime - IC, OOC, PK, FK, PG, MG

In Character, Out of Character, Player Kill, Faction Kill, PowerGaming, MetaGaming

In City, Out of Character, Player Kilograms, Fill Killings, Powergaming, Metagaming

Inside Cropping, Out of Chilling, Player Kill, Faction Kill, Powergaming, Metagaming

Cum este corect sa ajung mai repede dintr-un loc in celalalt?

Inchiriez o masina sau chem un taxi.

Sar pe space pentru a ajunge mai repede la locul respectiv.

Alerg continuu si sar pe space pentru a ajunge mult mai repede.

2 răspunsuri:
| Petre_Petre_1989 a răspuns:

Lol daca vrei sa ras la intrebari apesi t si vezi ce intrebare iti spune! si de acoolo scrii