| mona01 a întrebat:

Dau funda pentru jocuri cu Download gen Imvu, Second Life. As vrea daca puteti sa'mi dati si link pentru.Si as vrea multe neaparat cu Download fara virusi, sau plata. Daca vreti puteti sa'mi dati si ceva online gen Woozworld sau Club Penguin sau Webkinz. Cat mai repede posibil! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| unuro91 a răspuns:

Www.descarca-jocuri.com
vezi aici.

| pufulinutzadianutza a răspuns:

Nu stiu mai exact nu cred ca exista alte feluri de downloaduri pentru aceste jocuri intra pe siteul oficeal al jocului ai grija cu virusi! dar eu cred ca de pe siteul oficeal nu iti da virusi daca eista posibilitatea de al dowloada dar cand am downloadat Secondlife dupa cateva secunde a incepul sa mi se miste ecranul singur si la fel sageata de la mous deci ai grija daca iti apare asa ceva la computerul tau imediat apasa butonul de la unitate al calculatorului pentru pornire si tinel apasat pana se stinge calculatorul dupa aia reaprindel! o sa mearga eu am patit asta

| mona01 explică (pentru pufulinutzadianutza):

Stiu si eu am facut la fel, adica am apasat butonul

| pufulinutzadianutza a răspuns:

Funda?; o3