| AkaneHanda a întrebat:

Dau FUNDOI celor care ma pot ajuta cu urmatorul lucru : am si eu nevoie de un server de metin2 pvm care sa nu fie clasic, si care sa nu ceara materiale la fierar sau daca cere sa fie ieftine inclusiv perlele, banii sa se faca rapid, sa fie un npc de skill G/P, bonusurile sa fie de la 25 in sus si sa fie FIXE si sa aiba 6/7...

2 răspunsuri:
| Darky142 a răspuns:

Servere gen cum zici tu mai mult de 2-4 zile nu tin pentru ca asa sunt Romani. Ti-as Recomanda skymetin2.ro gasesti iteme up la fierar dar perlele sunt 1-5kk
Arme pana la lv 75 in quest(adica la magazinu de armuri.

| IHaveQuestionsINeedAnswers a răspuns:

Uite iti dau eu o comunitate de metin care are 2 servere. 1 PvM-PvP si unul PvM.nu are 6-7 dar e super eu joc pe cel cu PvM-PvP (Horus) e level maxim 250. pana la 100 cresti mai greu. dupa ca de la 1 la 30:) e super cu freze noi si din alea. iar in afara de bonusuri nu e nimic clasic. in + sunt pietre speciale cu 35% aparari(35 2 maini). Are freze noi super, iteme noi deasemenea.site: www.metin2os.ro METIN2 OSIRIS:) Sper ca te-am ajutat:) app. nu se inchide in 4 zile:)) Funda?:)