| Cristian2003 a întrebat:

Eu vreau sa-mi cumpar o tastatura de gaming care bine la pachet cu un mouse cu for si eu vreau sa conectez tastatura si mouse-ul la laptop, dar tastatura si laptop-ul se pot conecta in partea stanga a laptop-ului si oare sunt destule suporturi in stenga laptop-ului ca sa pot conecta si tastatura si mouse-ul si daca mouse-ul se conecteaza in partea din stanga a laptop-ului se poate juca cu mouse-ul tot cum se joaca in mod normal pe PC adica le partea dreapta pentru ca eu am un mouse si click stanga face pe Minecraft ce face click stanga si click dreapta face ce face ce face si click dreapta si mouse-ul daca se conecteaza in partea stanga a laptop-ului o sa se poata controla ca si cum ar fii le partea dreapta sau click dreapta va face ce face mouse-ul daca este conectat pe partea drealta a laptop-ului la fel si click dreapta sau click dreapta ar face ce face click stanga si click stanga ar face ce face click dreapta daca mouse-ul este creat sa te joci pr partea dreapta a PC!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai asta, tu cati ani ai? Ai mai vazut vredata pc? Sau acum e prima data?
Il conectezi unde vrei si va merge normal!

| userul7200 a răspuns:

Cu mouse nu e problema, cum a zis lpavel il conectezi unde vrei si merge normal...dar laptop cu tastatura externa? Va merge, totusi nu mi se pare prea ok, daca vrei tastatura aceea doar pentru macro-uri atunci mai bine ti-ai lua un keypad si gata, dar faci cum vrei tu, bafta.