| Devil3ization a întrebat:

Buna TPU.! de cateva zile am ceva probleme cu pc`u. nu mai imi merge yahoo, nu imi merg jocurile, nu mai merg programele. straight face. ce sa fac. imi da error la tot

Răspuns Câştigător
| sebastian01 a răspuns:

Atunci du-l la reparat sau mai stergeti din programe ca unele pot avea virusi plz imi dai funda eu nu am niciuna si am de mult contul plz crying

5 răspunsuri:
| Raul_Giblak_1969 a răspuns:

Man, nu iti da banii ca sa il duci la reparat...ascultama pe mine, dai funda la sebi daca vrei, da si eu am avut aceeasi problema, cand am avut win 7 pe 64 biti, poti sa til reinstalezi iarasi windowsul, bine inteles intai ar trebui sa faci rost de drivere, si dupa sa faci rost de windows! Bafta!

| sebastian01 a răspuns:

Du-l la reparat s-ar putea sa ai prea multe programe, virusi sau ai putea curata unitatea in interior poate are prea mult praf sau ai utea sa ai mult praf pe ventilator si sa numai functioneze bine

| Devil3ization explică (pentru sebastian01):

Nu am praf. am curatat

| sebastian01 a răspuns (pentru sebastian01):

Plzzzzzzz

| sebastian01 a răspuns (pentru Devil3ization):

Atunci du-l la reparat sau mai stergeti din programe ca unele pot avea virusi plz imi dai funda eu nu am niciuna si am de mult contul plz crying

| AlexuuTnT a răspuns:

Aceasi problema am si eu dar noroc ca mai am laptopul acum trebuie sa il duc la cineva ca sa reinstaleze windows eu ce as putea face la pc sa mearga?