| TheFootballPlayerAndrey a întrebat:

De cateva zile mi-am pus in gand sa bag ceva bani in League of Legends.Doar ca am o problema.Parintii mei nu ma lasa sa bag banii cu cardul si metoda prin sms mi se pare prea scumpa.Cine stie o metoda usoara de bagat bani si sa o poata explica are funda...

2 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Cred ca poti cu paysafe card, tot ce trebuie sa faci este sa gasesti un magazin care vinde paysafe card(eu am gasit la magazine gsm) platesti o suma de bani(este egala sau aproape egala cu suma care doresti sa o investesti in joc) si primesti un bon cu un cod, introduci acel cod in joc si ai primit rp.

| timeOUT a răspuns:

Gaseste un prieten, de peste 18 ani, cu card, ii dau banii + ceva de un suc, si te ajuta el. happy