| BlueEBirdD a întrebat:

De ce cad incerc sa instalez Net Framework 3.5, 3.0,
2.0, 3.5 SP1 imi apare eroarea asta : An error occured during setup. Installed files have been removed from your computer?
Dau funda raspunsului care ma v-a ajuta! Multumes anticipat tuturor!

5 răspunsuri:
| BlueEBirdD explică:

Am rezolvat!

| IFlorin97 a răspuns:

Incearca sa instalezi visual studio si o sa iti descarce toate versiunile de Net Framework, indiferent de ce windows ai.

| RaduMihoc a răspuns:

Nu-ti merge pentru ca unele file sau toate au fost sterse din computer trebuie sa til downloadezi din nou

| BlueEBirdD explică (pentru RaduMihoc):

Am incercat cam de 10 sa il descarc si sa il instalez si la fel!

| RaduMihoc a răspuns (pentru BlueEBirdD):

Inseamna este de la altceva