| Allexx11 a întrebat:

Buna ziua TPU...am o problema cu un dell latitude x300.brusc,atunci cand doresc sa-l pornesc.imi apare acea eroare cu ntoskrnl.exe...am incercat sa instalez windowsul dar atunci cand trebuie sa intre in setup. dupa ce incarca toate cele.imi apare acea eroare cu ecran albastru "A problem has been detected and windows has been shut down to prevent
damage to your computer.

If this is the first time you've seen this stop error screen, restart your
computer. If this screen appears again follow these steps:

Check for viruses on your computer. Remove any newly installed hard drives
or hard drive controllers. Check your hard drive to make sure it is properly

configured and terminated. Run CHKDSK /F to check for hard drive corruption,
and then restart your computer.
am mare nevoie de ajutor, nici in safe mode nu intra.imi apare acea eroare cu ntoskrnl

1 răspuns:
| Daneiulian a răspuns:

Trebuie sa instalezi windowsu iar dar ai grija ca s-ar putea sa ti se arda pc ca e naspa ca e virus