| TataiaSmecher a întrebat:

De ce cand intru in GTA IV MULTIPLAYER nu imi apare niciun server la search servers si cand introduc orice IP de server si dau sa ma conectez nu mi se conecteaza pe niciun server?

5 răspunsuri:
| IustinGood a răspuns:

Ai gta-ul cumparat?

| TataiaSmecher explică (pentru IustinGood):

Nu.

| IustinGood a răspuns (pentru TataiaSmecher):

Atunci normal ca nu-ti apare, crack-ul pe care il are GTA 4 nu-l lasa sa se conecteze la net. Mi se pare ca sunt cateva moduri prin care il poti face sa mearga dar nu stiu sigur. De obicei jocurile piratate se pot juca doar in singleplayer nu si in multiplayer.

| TataiaSmecher explică (pentru IustinGood):

Pai si atunci GTA samp cum de merge perfect si nu e cumparat?

| IustinGood a răspuns:

Gta San Andreas Multiplayer merge pentru ca acel multiplayer este facut de fani, nu de cei care au creat jocul.