| AnoniMMinonA1489 a întrebat:

De ce cand intru pe un server de minecraft imi da: conectare la server..., autentificare..., si apoi imi zice You are not on white list on this server. De ce imi apare asta am primit ban cumva si daca da cum pot sa-l scot?

2 răspunsuri:
| wasilika24 a răspuns:

Nu asta nu-i nici in treun caz ban.
detinatorul serverului trebuie sa aiba un file text cu denumirea white list.
si acolo sa iti puie numele tau de minecraft
raspunsul e correct 100%
caci eu singur detin un server minecraft bafta

| StefyBoy a răspuns:

Nu ai primit nici un ban *facepalm* au deschis white-list, adica o lista care daca apari ai voie pe server, nu apari nu ai voiewinking Cauta servere fara whitelist sau fa o cerere pentru whitelist daca ai forumul serverului la care iti da astawinking un server fara whitelist mc.craftersland.net Funda?