| Niculae_Luci_1997 a întrebat:

un prieten are un server de minecraft cu hamachi, el se poate juca dar mie nu imi merge cand intru in minecraft adaug serveru si imi zice ca nu e conectat.
am si eu hackachi mam conectat la el ma trecut in white-list si tot nu merge ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| StarKIonutZ a răspuns:

Salut! Incearca asta: Dai click dreapta pe numele lui(la hamachi)-->Selecteaza ping si asteapta sa vezi daca apare "un scris lung" sau daca apare time out! Daca apare "scrisul lung" inseamna ca o sa mearga daca apere time out inseamna ca nu puteti juca! Funda?

| Niculae_Luci_1997 explică (pentru StarKIonutZ):

Asae imi apare time out e vreo solutie?

| Niculae_Luci_1997 explică (pentru StarKIonutZ):

A facut alt server si tot asa aprere? ce sa fac? ca la facut de 3 ori?

4 răspunsuri:
| Niculae_Luci_1997 explică:

La hamachi imi apare time out

| StarKIonutZ a răspuns:

Inseamna ca nici o data nu veti juca! Sorry!straight face