| ℓαdу a întrebat:

BUna TPU! De ceva vreme joc Metin2DL, este un metin foarte misto, PVP. trebuie doar sa stii sa-ti faci itemele, vi-l recomand big grin. Problema este ca. am iteme foarte bune, dar faza e ca nu prea sunt buna la duel si nu stiu de ce. Multi prietenii mi'au spus ca 'Nu am tehnica loviturii', pai? Ma puteti ajuta? Ce trebuie sa fac sa invat sa 'ma bat, sa fac duele'?
FUNDAA! :*:* Mersii happy

Răspuns Câştigător
| PuF1zoR a răspuns:

Deci. Evolueaza-ti itemele si in functie de rasa baga-ti bonusuri pe ele happy daca esti warr bagi bonusuri in care sa fie si un plus la putere, daca esti saman bagi INT ( PM) daca esti ninja bagi aparare si sura bagi tot la magie (PM ) si pe toate itemele sa ai 20-25 semi-om. happy

4 răspunsuri:
| PuF1zoR a răspuns:

Sau daca vrei intra pe www.metin4drwugs.ro :) e deschis de 1 luna sunt 285 playeri pe el 20 % pvm, 80% pvp. eventuri zilnice. Daca vrei te ajut eu cu iteme si level :) add la firts_king_jedi@yahoo.coma

| ℓαdу explică (pentru PuF1zoR):

Mersi mult :*, am sa ma apuc happy, dar id'ul nu este bun :-s!

| PuF1zoR a răspuns:

First_king_jedi@yahoo.com big grin scuzee :*