| anonim_4396 a întrebat:

De curand am actualizat windows 7 in windows 8. Totul bine pana la instalarea jocului FIFA 2014. Cand vreau sa intru in el, pur si simplu nu se intampla NIMIC, nimic. Am incercat sa il sterg si sa il instalez din nou dar acelasi lucru. Am incercat toate optiunile, compatibilitate, executare ca administrator, am instalat cea mai noua versiune de DirectX. Daca a mai avut cineva aceasta problema si a rezolvat-o va rog sa ma ajutati si pe mine. Funda

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt curios sa ne spui cum ai facut actualizarile de la 7 in 8.

| Eusebiu024 a răspuns (pentru neutrino):

Pai am descarcat windows-ul, era un fel de arhiva (am dezarhivat), si apoi am deschis instalarea, a intrat in instalare, next, next... gata. Ceva de genul asta.

| Osirius a răspuns (pentru Eusebiu024):

E clar atunci... pune mana si instaleaza windowsu' de baza cum trebuie, nu cu "next, next...gata".

| Osirius a răspuns:

Ti-ai reinstalat Net framework 4.5 si vcredist x86 si x64

| Eusebiu024 a răspuns (pentru Osirius):

Le am instalate daca la asta te referi...