| CiocolatăCuCăpșuni a întrebat:

Hei, de curând mi-am instalat windows 8.1 și am o problemă cu yahoo messenger. Când încerc să-l deschid nu se deschide deloc și l-am dezinstalat și instalat de n-șpe mii de ori și tot nimic, am încercat să dau pe "executare ca administrator" s-a deschis și la 5 secunde după ce am intrat mi-a dat eroare și mi-a închis programul. Am încercat și cu o altă versiune de messenger și tot nu merge, când am verificat compatibilitatea yahoo-ului cu windows-ul mi-a dat că este incompatibil. Ce aș putea face să meargă?

Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Instaleaza programul Trilian in locul Messengerului.

| CiocolatăCuCăpșuni explică (pentru jhonny999):

Am nevoie și de webcam, este pe Trilian?

| jhonny999 a răspuns (pentru CiocolatăCuCăpșuni):

Da te poti conecta cu Web- cam pe orice Id Messenger

| CiocolatăCuCăpșuni explică (pentru jhonny999):

Și altcineva îmi poate da mie webcam? big grin Și când îl dau eu poate să vadă oricine?

| Jackster a răspuns:

Windows 8.1 este inca in stadiul BETA si e chiar mai lent decat un 7. Este normal sa apara incompatibilitati. Microsoft lucreaza pe problemele de genul asta, ai putina rabdare.

| CiocolatăCuCăpșuni explică (pentru Jackster):

Și atunci nu aș putea să revin la windows 8? Am nevoie urgentă de yahoo.