| Bebelushulz a întrebat:

Buna TPU.De curand am vrut sa ma joc League of Legends(LoL) dar am niste probleme cu patch-ul...am downloadat jocul si cand sa pornesc patch-ul imi apare un patrat negru si nu se intampla nimic...l-am lasat si 3 ore asa si nimic.Ce sa fac FUNDA!

3 răspunsuri:
| geanyhalav a răspuns:

Incearca sa instalezi driverele placii video.
Am avut aceeasi promblema si mie mi- a mers

| PlayForFun a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=525be1cfee827853786323
eveniment League of Legends cine face cont pe link de mai sus si face level 10 primeste 950RP :D:D:D:D Atentie nu da click pe link copiezi tot link http://signup.leagueoflegends.com/? ref=525be1cfee827853786323 si dupa dai paste bft:D:D:D

| Emilalex a răspuns:

Incearca pe forumhappy vezi poate gasesti acolo raspuns la intrebarea tahappy