| Ionut77CL a întrebat:

Salut. Am cumparat Gta V pe cd pentru PS4 si nu pot juca online decat daca am playstation plus. Il am cumparat si pe Steam cu varianta Online l-am jucat in trecut pe Pc. Exista o varianta prin care sa asociez steam la Ps sau contul de Rockstar sa pot juca Online pe Ps4 fara Playstation Plus? Multumesc in avans

2 răspunsuri:
| OmBanal33 a răspuns:

Nu, nu exista.
Aproape orice joc pe console trebuie sa platesti pentru online.
Asta este motivul pentru care unii nu isi iau console, dar pentru cei ce joaca mai mult singleplayer e ok...

| Ionut77CL explică:

Multumesc mult pentru raspuns ????