| PeaceLove1989 a întrebat:

De curand am vrut sa-mi deschid un server de samp,am internet de la clicknet si de aceea am facut port forward, am deschis sv am bagat ip si tot nu merge.mi-am facut cont pe www.no-ip.com am descarcat client, am adaugat un host si tot nu merge (dupa ce dau refresh la client imi apare ceva legat de update). Daca il fac cu hamachi este necesar ca playerii ce vor intra sa-si instaleze si ei hamachi si cum se procedeaza cu acest program? Cine are rezolvare la problema mea are funda +own pe server. Id meu: freshh.kidd.

1 răspuns:
| Halmache_Mircea_1999 a răspuns:

Incearca cu Hamachi, dar sa folosesti un Gamemode fara baza de date sa fie mai usor pentru tine. Le dai ID-ul si parola de la Hamachi, ei se logheaza si iti iau IP-ul de profil-ul tau Hamachi si intra pe server!