| ovydyu1992 a întrebat:

As vrea sa imi deschid in curand un server de metin. O mica problema. Am router si nu prea m-am descurtcat cu port forwarding. Am gasit un serviciu de host care instaleaza server+client... Voi avea vreo problema in acest caz? Adica... Se vor putea conecta playerii pe server chiar daca am router? Multumesc!

2 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Se pot conecta daca faci port foward

| ovydyu1992 explică (pentru raikidd):

Am aflat din alta parte raspunsul pentru intrebarea mea si tin sa spun ca esti pe langa... Nu mai raspundeti daca nu stiti un gram din treaba asta...