| SimionAlexandru69ever a întrebat:

Buna TPU de putin timp mi-am instalat windows-ul vista si am pus driverele pe el dupa, aia am ajuns la partea cu Adobe flsh player si mi-am pus google chrome.Primu lucru care ma enerveaza rau de tot e ca 1.Merg videoclipurile de pe chrome sacadat si 2.Ca google chrome merge cam greut.Tin sa mentionez ca pe internet explorer imi merg bine videoclipurile.Va rog mult ajutati-ma! Dau fundita :*

4 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=3RiNPFsTrkQ
La tine probabil nu o sa fie ca la el, si o sa fie gen:

Adobe Flash Player (2 files) - Version: 11.7.700.179
Shockwave Flash 11.7 r700
Name: Shockwave Flash
Description: Shockwave Flash 11.7 r700
Version: 11.7.700.179
Location: C:\Users\user\AppData\Local\Google\Chrome\Application\26.0.1410.64\PepperFlash\pepflashplayer.dll
Type: PPAPI (out-of-process)
Disable
MIME types:
MIME type Description File extensions
application/x-shockwave-flash Shockwave Flash
.swf
application/futuresplash FutureSplash Player
.spl
Name: Shockwave Flash
Description: Shockwave Flash 11.7 r700
Version: 11,7,700,169
Location: C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF32_11_7_700_169.dll
Type: NPAPI
Disable
MIME types:
MIME type Description File extensions
application/x-shockwave-flash Adobe Flash movie
.swf
application/futuresplash FutureSplash movie
.spl

Dai dissable la unul dintre ele, poti sa experimentezi cu care iti merge mai bine. Si e scris gresit in video "about:plugins" trebuie sa srii: about://plugins sau chrome://plugins

| Delay a răspuns:

Mozila firefox poate fi o alternativa buna, eu o folosesc si sunt multumit

| SimionAlexandru69ever explică (pentru Delay):

Da dar nu mai putea ajuta cumva?

| Delay a răspuns (pentru SimionAlexandru69ever):

Nope,scuze,nu ma pricep