| FastAndRelaxed a întrebat:

Buna TPU deci am cumparat un pc dar cand pornesc pc-ul nu apare nimic pe monitor mentionez ca am un monitor de 19 inch cu mufa vga am un procesor amd fx-6300, placa video radeon r7 260x oc(http://www.pcgarage.ro/......-bit-1/),4 gb ram, 500gb hdd, m-am gandit ca rezolutia placii video este prea mare si nu corespunde cu rezolutia mica de 19 inch placa video nu cred ca este stricata oare ce are va rog sa ma ajutati :(

Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Teoretic daca ai cumparat un pc de la pcgarage ti-au dat garatine,(Daca ai garantie ar trebuie sa-ti explice ei, ce are, adica cum sta treaba,. Bafta.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

P.S: Ai o placa video destul de tare cred ca iti trebuie un monitor FULLHD.

1 răspuns: