| har a întrebat:

deci joc samp pe Romania rosiori si nu inteleg de ce dar cand intru imi zice ca sunt banat, bine daca as fi facut ceva inteleg dar nu am facut absolut nimic, ziua trecuta doar m-am plimbat cu masina putin si am iesit.Nu inteleg de ce sunt banat, va rog ma puteti ajuta, poate un sfat ceva cum sa nu mai am ban crying

Răspuns Câştigător
| AlexMedrea a răspuns:

Deschide un topic la ei pe forum si cere explicatii

| har explică (pentru AlexMedrea):

Am reusit, acum nu mai am ban, multumesc pentru ajutor big grin

2 răspunsuri:
| har explică:

Patisem iar astazi, bai fratilor cand am intrat astea sunt dea dreptul chiori ma iertati dar asa e cred ca Romania rosiori e cel mai prostesc server de samp, dupa 30 de minute am tot scris intruna si nu vorbea nimeni