| Edvardini a întrebat:

deci m-am oprit acum mult timp din a juca CS din cauza unui motiv la care nu gasesc o solutie. Dorind din nou sa ma apuc de acest joc as vrea sa ma ajutati. Deci eu ma joc de pe laptop si ecranul laptop'ului este dreptunghiular, iar cand jucam CS, ca sa fie imaginea mai spre patrata, aveam in stanga si dreapta ecranului doua bari negre, apoi, nu stiu cum, mi'au dispartut, imaginea facandu'se mai lunga si neclara si tot odata am inceput sa am si lag, nemaiputand sa joc. Asa ca va rog sa ma ajutati, daca stiti vreo metoda de a readuce barile inapoi. Dau funda celui mai folositor raspuns! Va multumesc!

11 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Incearca mai multe rezolutii. Marimea imaginii o poti selecta de la rezolutii.

| Edvardini explică (pentru ogreaxel):

Nu merge. Am incercat absolut toate combinatiile. Nu cred ca se rezolva din joc.

| Edvardini explică (pentru ogreaxel):

Degeaba. Am incercat absolut toate combinatiile. Nu cred ca se rezolva din joc.

| bZkBoY12 a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia

| Edvardini explică (pentru bZkBoY12):

Am incercat. degeaba, l-am si reinstalat.

| bZkBoY12 a răspuns:

Daca ai windows XP (nu stiu daca mere si la celalante) intra in propieties dai la settings si acolo poti schimba mai multe chestii

Răspuns utilizator avertizat
| Edvardini explică:

P.S. Imi aduc aminte de ceva... Odata a dat tatal meu reinstalare la Windows si apoi a mers, dar mereu cand deschideam calculatorul imi aparea o notificare ca rezolutia nu este normala ( NU IN JOC, ci pur si simplu pe desktop ), iar dupa ce a umblat tata de a facut sa nu mai apara notificarea aia, iar au disparut barile.

| ogreaxel a răspuns (pentru Edvardini):

Probabil era de la placa video. Normal iti apareau bari negre in stanga si in dreapta ercanului?

| Edvardini explică (pentru ogreaxel):

Nu, doar cand ma jucam CS