| molocemarius a întrebat:

e bine daca instalez windows 7 ultimate din calculator fara CD?

Răspuns Câştigător
| seby8414 a răspuns:

Nu e bine deoarece nu te va tine decat 2-3 zile si iti distruge procesorul crede-ma am stricat un laptop asacrying fa un cd bootabil si asa e mai bine

5 răspunsuri:
| CCAdrian a răspuns:

Daca il faci fara CD nu mai poti sa formatezi memoria si seby_8414 cine stie ce ai facut tu de nu ti-a mers cine stie ce mult timp.Eu asa il am facut si nu am mai baga un windows de vreo 1 an jumate si nu am intampinat vreo problemawinking. molocemarius sper ca ti-am fost de ajutor happy

| CosmiiiO a răspuns:

Nu,nu e bine instaleaza-l de pe CD ca daca nu de pe CD iti tine doar 2-3 zile, cheama pe cineva sa iti faca windows-ul.

| molocemarius explică (pentru CosmiiiO):

Eu stiu sa il fac doar ca doream sa stiu, multumesc tuturor.

| CosmiiiO a răspuns (pentru molocemarius):

Ok, funda?

| Bodnar_Denisa_1993 a răspuns:

Nu. imprumuta de la cineva o copie de CD.