| NoBodyOriginal a întrebat:

Buna TPU e prima mea intrebare si e foarte urgenta! Abia am instalat Windows 7 ultimate si cand intru pe un joc (gta san andreas, 3, cs 1.6) imi spune "The specified path does not exist. Check the path, and then try again."! Ce sa fac? Răspunsul care imi va fi cel mai folositor va primi funda! Apropo, același lucru imi spune si la windows 10!

Răspuns Câştigător
| Eusebiu15 a răspuns:

Daca ai instalat toate driverele pc-ului trebuie doar sa instalezi jocul, bagi crack-ul daca e nevoie si cam asta ar fi tot ce trebuie sa faci ca sa-ti mearga.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi jocurile fiindca tu ai pastrat doar pictogramele care nu merg fiindca nu mai exista jocurile.