| teodorika24 a întrebat:

BUna TPU! Era odata un joc cu pow powww pooawww! Adica shoter si imi placea ( sa nu ardeti, chair dacas afta joc CS si besck jocurile shoter) nu mai stiu cum se chema deci sa va explic cum era...1 se numea ceva care incepea cu z sau n sau ceva gen zeno 2 prima data dadeai am roog 3 iti faceai un personaj baiat cum sa fie 4 alegeai daca joci de unu singur sau cu echipa 5 incepea si erau 10 sau 9 pusti si dadeai pe 9 sau pe 10 sau pe 4 ca sa dai pusca si...trebea sa omori oameni dati scriai aoclo si numele

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Ce ****...mai invata sa scrii(chai,dacas,afta, besck, etc.)

| teodorika24 explică (pentru ombladon):

Sorry varmea a scris aceasta intrebare...straight face -,- damn it laughing O mai las si pe ea din cand in cand sa mai posteze intrebari, dar cu conditia sa fie decente. Asta stiu ca e ridicola.

1 răspuns: