| EkyBlayn199999 a întrebat:

Este vreun joc asemanator cu transformice care-ti da branze si fs la maxim dar are aceleasi blanuri? Dau funda+vot.Pa pa!

Răspuns Câştigător
| anonsiam a răspuns:

Ar fi FirstMice sau Heromice (sunt aproape exact la fel dar pe First e mai putin lagg)
Jocuri asemanatoare: Transformika Transfortrool Ledformice Roformice

Atat stiu eu. Funda? big grin

1 răspuns:
| denisik32 a răspuns:

Buna! ma numesc denis...sut multe site-uri de jocuri asemanatoare cu transformice. ex: transformika, heromice, iar in cazul heromice-ului sunt mai multe servere: heromice 1 sau heromice 2 sau heromice 3 sau ultimul dar nu e heromice dar si acela e super tare. sper ca ti-am fost de ajutor! fund@?