| anonim_4396 a întrebat:

eu cand vreau sa dau Open with pe o fila, in loc de Open with imi apare Share with crying sad, si nu stiu ce sa fac ca sa-mi apara Open with, VA ROG AJUTATI-MA! vreau si eu sa imi apara OPEN WITH NU SHARE WITH! Vot tuturor si funda si vot raspunsului care m-a ajutat.

1 răspuns:
| LovelyMan a răspuns:

Buna. Descarca acest mic fisier si iti vei recapata comanda de Open with. Descarci fisierul, il salvezi pe desktop, il deschizi si cand esti intrebata ceva apesi Run, Yes si Ok. Apoi poti sa stergi fisierul linistita. Comanda ta Open With a revenit in menu. Sa imi dai de veste daca ti-a mers.

http://www.sevenforums.com/......n_with.reg