| Ibanisteanu_Dinel_1997 a întrebat:

Nu pot deschide fisierele executibile, imi apare open with..., cum fac sa nu mai apara?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Scrii in promptul de comanda cu privilegii de administrator:

assoc.exe=exefile

| Divy a răspuns:

Dacă nu poți deschide fișierele de tip exe înseamnă că i un virus sau un malware, necesită scanare și sau reformatare calculator.
Dacă fișierele sunt de alt tip e posibil să nu ai programul care deschide acele fișiere ori să nu mai funcționeze corespunzător