| SaRRaMea a întrebat:

eu joc de ceva vreme jocul The Sims Social de pe facebook.

Ma intrebam cum pot sa fac ca sa am o relatie in joc si daca se poate la ce leval? si cum trebuie sa fac ca sa am o relatie.

Si inca o intrebare. Cum fac ca sa dau restartare la joc, adica sa incep de la capat, dar fara sa imi fac alt cont pe facebook.

DAU FUNDA + VOT. Va pup anticipat.

Răspuns Câştigător
| Abibina a răspuns:

Ca sa ai o relatie,trebuie sa ajungi sa fi friends sau best friends cu persoana respectiva. Ca sa se intample asta, trebuie sa interactionezi cu ei. Dupa ce ajung friends sau best friends, cauta la actiuni 'Flirt'. Folosesti o vreme actiunile de acolo, iar apoi o sa ajungi sa ai optiunea 'Going Steady'

Si nu o poti lua de la capat pe Facebook, doar in jocul propriu zis.

| Sorina_Calin_1998 a răspuns (pentru Abibina):

Dar tu ai cont eu da dar am o idee puteti sa va faceti alt cont facebook si sa va ajutati si sa ajungeti intro relatie

| SaRRaMea explică (pentru Sorina_Calin_1998):

Deja am facut asta laughing dar nu mai joc jocul ala joc Smallworlds, este super. Pa-pa si mersi pentru tot happy

3 răspunsuri:
| Veronica97 a răspuns:

Mdaaa... din cate stiu nu poti sa il restartezi sin pacate...