| Don714 a întrebat:

Eu joc minecraft pe versiunea 1.7.4 si pe multyplayer azi dimineata am facut un spam mare si mi-a dat un ban de 5 minute si dupa 2-3 ore am vrut sa intru si tot asa scria ca am ban 5 minute apoi dupa cateva ore tot asa mi-a aparut deci ce sa faca sa pot intra pe server am ruter wirles si joc de pe laptop care imi raspune bine are FUNDA!

2 răspunsuri:
| CristiPrise a răspuns:

Daca ai wireless si te joci si de pe laptop si de pe pc inseamna ca de asta e, fiindca daca ai acelasi net si la laptop si la pc ai acelasi IP la orice joc.
Sper ca te-am ajutat.

| Don714 explică (pentru CristiPrise):

De la pc nu ma joc doar de la laptop