| MadaZuza a întrebat:

Exista vreo modalitate de a dezactiva cronologia pe facebook? funda pentru raspunsul cel mai rapid :*

Răspuns Câştigător
| agirll a răspuns:

Http://512kbs.info/......napoi.html iti explica aici e simplu si din 2 pasi ai scapat de el sau Buna! Iata ca am gasit raspuns pentru problema ta! Sper sa-ti fie de folos! Cum sa scapi de Facebook Timeline. Intra pe Socialfixer.com si instaleaza extensia pentru browserul tau(compatibil cu Firefox, Chrome, Safari, Opera);
O zi buna! funda?:)pls