| DaBlackPoison a întrebat:

Se poate dezactiva Timeline pe facebook? Exista vreo modalitate de a scapa de tampenia aia?

8 răspunsuri:
| LikeIT a răspuns:

Urmareste tutorialul http://www.tutorialewindows.com/......cebook/... vei putea reveni la vechea interfata dar vor fi niste conditi le gasesti acolo.

| madalindra a răspuns:

FataBruneta12 poti sa im explici pas cu pas ce fac te rog

| Cristaaa a răspuns:

Te rog explica mai bine, cum spun si ceilalti.:*. ca din cate am auzit si eu Timeline se va activa la toti indiferent ca nu vrem thinking Acum nu stiu cat de adevarat este happy!

| vectorash a răspuns:

Singura optiune de a sterge sau dezactiva facebook timeline e: http://www.vectorash.ro/how-to-disable-or-remove-facebook-timeline/

| FataBruneta12 a răspuns:

Dai sub poza respectiva editare si vezi ca in coltul din dreapta de sus de la timbru cu numele respectiv apare un x dai clik stanga pe el si apoi dai salvare. Bafta!:X

| madalindra a răspuns (pentru FataBruneta12):

Zi mai clar ca nu inteleg

| vasvas a răspuns (pentru FataBruneta12):

Te rog explica mai clar T_T

| csn20 a răspuns (pentru FataBruneta12):

Poti spune mai clar te rog. Pas cu pas.