| Ana1998 a întrebat:

Fetelor cine joaca ladypopular va rog din suflet sa-mi spuneti de ce nu ma lasa sa intru se incarca la nesfarsit si dupa se incarca iar pagina sunt niste reparati tehnice si daca da cand vor fi gata?

2 răspunsuri:
| xxdeeaxz a răspuns:

Pai la mine merge dar am avut si eu o problema la fel trebuye sa iti scimbi calculatorul pentru ca are multi multi virusi eu mi l-am schimbat si merge in curand calculatorul tau va deveni o bomba nucleara de virusi

| Ana1998 explică (pentru xxdeeaxz):

Nu am virusi. A fost o defectiune de la ei ca nici var`mea de pe kalk ei nu a putut intra in aceea zi.