| 13DoXy13 a întrebat:

Buna TPU... fetelor va rog cele care joaca lady popular incercati sa va logai(sa intreti in joc)eu cand incerc sa intru nu ma lasa si se incarca la nesfarsit! va rog incercati sa intrati in joc si sa imi spuneti daca va lasa

Răspuns Câştigător
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
De aceea am intrat si eu la categoria asta. Nici mie nu imi merge sa ma loghez. Incerc la nesfarsit si degeaba. Poate este o defectiune de la ei si sper sa se rezolve cat mai curand. Te pup kisskiss