| RedAppLe a întrebat:

Buna TPU.Imi cer scuze de categorie dar este ceva urgenthappy.Am o nelamurire privind calculatorul meu. Vreau sa ma joc The Elder Scrools IV - Oblivion. Cerintele recomandate pentru ca jocul sa imi mearga sunt urmatoarele:3 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor

1 GB System RAM

ATI X800 series, Nvidia GeForce 6800 series, or higher video card.

Eu am in felul urmator :

AMD Athlon(tm) II X3 445 Processor 3.10 GHz

2, 00 GB91, 75 usable)

NVIDIA GeForce 7025/NVIDIA nForce 630a

Teoretic ar trebui sa mearga brici macar la setarile minime... Dar nu este asa...merge foarte greu si nu stiu care este cauza.Va rog ajutati-ma.Multumesc

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Ai placa video prea slaba. Incearca sa instalezi ultimele drivere de pe situl nVIDIA.
Daca nu merge nici asa, exista un patch numit OLDBLIVION, sigur o sa iti mearga bine cu el, dar o sa se vada mai naspa.

2 răspunsuri:
| RedAppLe explică:

Windows 7

| megabitus a răspuns:

Ce windows ai?