| specialfly a întrebat:

Am instalat "Need For Speed Hot Pursuit 2010" pe windows 7 si imi merge cam in reluare.
Am procesor AMD Athlon(tm) II X2 de 3.10 GHz
RAM de 2Gb
Si placa video NVIDIA GeForce 7025/ NVIDIA nForce 630a
De ce imi merge jocul in reluare?

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Hmm...ar trebui sa iti mearga destul de bine ai cumva pus la high totul? Daca rezolutia e pusa maxima mai scade unpic si daca nu e inseamna ca e de la windows.

| specialfly explică (pentru DraGfirE):

Nu,nu.rezolutia e la minim ca si restul. In meniu totul merge perfect dar cand intru in curse merge in reluare.

| DraGfirE a răspuns (pentru specialfly):

Mda,uite aici cerintele dar tu le indeplinesti si 100% e de la windows dar na asta este http://pctroubleshooting.ro/......uirements/

| DaVà a răspuns:

Pen`ca nu ineplinesti cerintele minime.Ai nev. de 3gb ram.O sa-ti mearga pe XP