| Theseus a întrebat:

Imi poate spune cineva ce sa fac ca sa mearga din nou Google Chrome?(L-am avut instalat in PC si imi tot dadea o eroare >enervanta= "chrome installer a intampiant o probelma si a trebuit sa se inchida." si l-am dezinstalat (crezand ca nu-mi va mai aparea...)si cand am incercat sa reinstalez chromu` nu se instala(adica se descarca se "instala" tot dar dupa ce disparea fereastra, Internet Explorer era tot browseru predefinit...deci nu merge sa se instaleze. de ce?
Plsssss HELP!

PS Am urmat si "ajutoru`" ala de pe site si nici 1 nu-i de folos

FUNDA!winkingbig grin

1 răspuns:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Descarca de pe net un alt google chrome si dezinstaleaza ala din PC, si instaleaza cel nou.Bafta!