| Man_Eduard_1996 a întrebat:

Buna TPU.Imi puteti da niste jocuri cu tancuri? Cu exceptia jocului world of tanks ca il joc deja si niste filme cu tancuri va rog frumos Multumesc si dau funda happy

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Filme. Primele care imi vin in minte acum sunt 'Belyy Tigr' si 'Fury' happy

| Man_Eduard_1996 explică (pentru mickeyMT):

Mersi Fury l-am vazut e super super super fain l-am vazut de cateva ori da tot nu m-am plictisit sa ma uit la el in general ascult fury si joc world of tanks ca ma concentrez mai bine si omor mai bine si am mai mult chef

5 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Eu ma joc Tanky Onlline. Funda? App se joaca pe browser

| Man_Eduard_1996 explică (pentru LaccboGaming):

Filme? daca imi dai minim 2 filme iti dau funda

| LaccboGaming a răspuns (pentru Man_Eduard_1996):

Uite : DownFall ( e cu hitler e smecher uitate ), Inglourious Bastard,

| Man_Eduard_1996 explică (pentru LaccboGaming):

Mersi inglorious bastard l-am facut