| sergiuh04 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune niste jocuri gen cu pusti sau strategie, compatibile cu pc-ul meu? (si link daca se poate) Dell Intel Core i5-2430M CPU @2. 40GHz 2. 40GHz, memoria RAM 8.00 GB, 64-bit Operating System, si windws 7 professional.mshappy

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Pai sincer acum? Ai pus intrebarea asta sa te mandresti cu PC-ul tau. Frate la ce PC ai iti merge cam orice joc. Incearca Far Cry 3 sau Max Payne 3

| sergiuh04 explică (pentru RocKzZ):

Sincer chiar nu ma mandresc, saptamana asta mi-am instalat sniper ghost warrior si l-am terminat de ieri incerc sa fac sa imi mearga sniper elite v2 si nu stiu dc nu imi merge l-am descarcat de pe 3 siteuri si aceeasi problema la fiecare dupa ce intra in joc vad putin inceputu si apoi ma scoate afara si nu stiu ce sa mai fac cu el, nu stiu care e prb, eu cred ca placa video, dar nu stiu sigurwinking